Forum Klanu Drapieżnych Robali

Witaj robalu!


#31 2010-01-31 18:50:12

 dr. szwedzik

Gracz klanu DR#

Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 92
Punktów :   

Re: Zmiany w klanie 23.01.2010

No taka jest niestety prawda . . .

Offline

 

#32 2010-01-31 18:59:40

dr. nuke

Lider klanu DR#

Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 136
Punktów :   

Re: Zmiany w klanie 23.01.2010

Czyli nie czekamy już na reszte.. bo jak sie przez 2 tygodnie zabiera ktos do kupowania keya to nie ma to poprostu sensu.. Selekcji nie będzie, pierwszy skład wybrany po odrzuceniu graczy poniżej 16 lat.
Przypominam szwedzik, ze zamiast obserwowac i rozkazywać  "jak jagiełło w taborze" sam byś coś zrobił. Lucky przynajmniej załatwił team speaka i zapodał kilka sugestii.

Podsumujmy - na dzień dzisiejszy:
- mamy 4 osoby 16+ ze steamem
- brakuje nam 1 osoby. skun, śpiesz sie.
- serwer na treningi i spary mozemy miec za free, znalazłem fajną rzecz
- brakuje nam rezerwowych, albo raczej całego drugiego składu
- mamy mape klanową, pasuje wybrać też drugą na wypadek gdyby inny klan chciał taką jak nasza

Szukamy wśród graczy najlepiej z PFS około 5 ludzi, zanim im powiecie o składaniu podania upewnijcie sie czy mają 16 lat, oczywiście szukamy wsród osob ze steamem.

Trening mozemy zrobic we wtorek wieczorem, ale jutro wieczorem żeby juz takies taktyki były bo zwykła gra FFA nie ma sensu (tak wyglądał pierwszy trening klanu jak prowadził szwedzik )

Offline

 

#33 2010-01-31 19:02:14

dr. FieDziA aka. 2Fast

Gracz klanu DR#

Zarejestrowany: 2010-01-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Zmiany w klanie 23.01.2010

Proponuje SonnY Vegas i Cien...

Offline

 

#34 2010-01-31 19:03:06

dr. nuke

Lider klanu DR#

Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 136
Punktów :   

Re: Zmiany w klanie 23.01.2010

a rozmawiałeś już z którymś z nich ?

Offline

 

#35 2010-01-31 19:30:28

 dr. szwedzik

Gracz klanu DR#

Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 92
Punktów :   

Re: Zmiany w klanie 23.01.2010

dr. nuke napisał:

Czyli nie czekamy już na reszte.. bo jak sie przez 2 tygodnie zabiera ktos do kupowania keya to nie ma to poprostu sensu.. Selekcji nie będzie, pierwszy skład wybrany po odrzuceniu graczy poniżej 16 lat.
Przypominam szwedzik, ze zamiast obserwowac i rozkazywać  "jak jagiełło w taborze" sam byś coś zrobił. Lucky przynajmniej załatwił team speaka i zapodał kilka sugestii.

Podsumujmy - na dzień dzisiejszy:
- mamy 4 osoby 16+ ze steamem
- brakuje nam 1 osoby. skun, śpiesz sie.
- serwer na treningi i spary mozemy miec za free, znalazłem fajną rzecz
- brakuje nam rezerwowych, albo raczej całego drugiego składu
- mamy mape klanową, pasuje wybrać też drugą na wypadek gdyby inny klan chciał taką jak nasza

Szukamy wśród graczy najlepiej z PFS około 5 ludzi, zanim im powiecie o składaniu podania upewnijcie sie czy mają 16 lat, oczywiście szukamy wsród osob ze steamem.

Trening mozemy zrobic we wtorek wieczorem, ale jutro wieczorem żeby juz takies taktyki były bo zwykła gra FFA nie ma sensu (tak wyglądał pierwszy trening klanu jak prowadził szwedzik )

Tak wyglądał mój trening, bo były tylko 4 osoby, więc po co tu "ćwiczyć" taktyki ? ? ? Heh .. Ja przynajmniej zrobiłem trening..

..Niby nic nie robiłem.. ? Ciekaw jestem co miałem zrobić..nie gadałeś nawet czy coś jest potrzebne...Propozycje, sugestie pisze co chwile.. Mam zrobione 2 taktyki na kompie na de_nuke.., ale nie wysyłałem, bo po co.. - wiedziałem, że tak będzie.. ( brak treningów, sparingów ) i w każdej chwili mogę coś zrobić..ale najpierw powiedz co.., bo później okaże się, że niepotrzebnie coś zrobiłem..( tak też było z forum.., kiedy nie miałem już ochoty dłużej czekać ).. - więc jak najbardziej próbuje pomagać.. ale wszystko powinno robić się ze skonsultowanie z liderem..

Offline

 

#36 2010-01-31 19:54:54

dr. nuke

Lider klanu DR#

Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 136
Punktów :   

Re: Zmiany w klanie 23.01.2010

Mówiłem ci żebyś forum nie robił bo czekam na wiadomość od admina pun.pl w związku z domeną. Wrzuć taktyki do tematu z taktykami, to nie boli. Kiedy sie zbierzecie na trening?

Zresztą ja nie wiem o co ci szwedzik chodzi.. Czekam aż klan sie uporządkuje, przecież nie pójde do jednego czy drugiego, nie walne nim o ziemie i nie zaczne dusić krzycząc "kupuj steama bo szwedzik prawie płacze.". Potraktuj to mniej obraźliwie niż brzmi

Offline

 

#37 2010-01-31 19:56:07

dr. FieDziA aka. 2Fast

Gracz klanu DR#

Zarejestrowany: 2010-01-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Zmiany w klanie 23.01.2010

Dobrz szwedzik beirzemy sie teraz pelna para za klan i ruszamy z koksem jesli wyrazicie chec moge pomagac w organizacji... mam duzo wolnego czasu. Trzeba sie styknac na TS obgadac wszystko na spokojnie. Mozna np podzieli sie obowiazkami kto co bedzie ogarnail i jakos nam sie ulozy... poczatki sa zawsze ciezkie ale wierze w was/nas ze uda nam sie wkoncu rozkrecic tak porzadnie

Offline

 

#38 2010-01-31 20:00:09

dr. nuke

Lider klanu DR#

Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 136
Punktów :   

Re: Zmiany w klanie 23.01.2010

Taktyk nie ćwiczy sie na papierze czy w formacie ".jpg" tylko na serwerze, stojąc na teksturach i widząc wszystko obiektywnie. Dlatego chciałbym żebyście sie zebrali na wtorek wieczór, i poćwiczymy taktyki szwedzika (de_nuke)

Offline

 

#39 2010-01-31 20:03:48

dr. FieDziA aka. 2Fast

Gracz klanu DR#

Zarejestrowany: 2010-01-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Zmiany w klanie 23.01.2010

Ja panowie proponuje ustwic sie jutro na TS porozmawiac jak ludzie dogadac sie co i jak.. podzielic sie obowiazkami itp itd

Offline

 

#40 2010-01-31 20:07:01

 dr. szwedzik

Gracz klanu DR#

Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 92
Punktów :   

Re: Zmiany w klanie 23.01.2010

Nie wiesz o co mi chodzi ?

Chodzi mi o to, że odkąd zrobiłeś forum to klan stoi w miejscu.. Ile można czekać na trening  ? ? .. Sparing ?  Selekcje, .. A o steam ja nie płacze..bo to Ty płakałeś żebym ja go kupił.. nalegałeś.. że do końca roku itd.. kupiłem więc.. A teraz się czepiasz jeszcze, że chcę uporządkować klan..żeby nie było pretensji, że ktoś czituje..

Dziwnie myślisz.. Czepiasz się byle gówna.. - że nie gram często na PFS..a ostatnio siedze od rana do wieczora prawie i to Ciebie aż tak często nie widze..

No ale dobra.. skończmy już tą dyskusje..i " zacznijmy wszystko od początku" heh..

Trzeba w końcu to ogarnąć ! !!

Offline

 

#41 2010-01-31 20:20:42

dr. Lucky*

Gracz klanu DR#

Zarejestrowany: 2010-01-16
Posty: 85
Punktów :   

Re: Zmiany w klanie 23.01.2010

tak o wtorek wieczor mi odpada(trening pilki recznej) 2 tych co wymienil fiedzia jest dobrych i mogli by spokojnie grac w klanie . Ja proponuje jutro punkt 20.00 na TS

Offline

 

#42 2010-01-31 20:22:56

dr. FieDziA aka. 2Fast

Gracz klanu DR#

Zarejestrowany: 2010-01-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Zmiany w klanie 23.01.2010

20? a w dzien jakos niedasz rady Laki na ts wpasc?

Offline

 

#43 2010-01-31 20:32:38

dr. nuke

Lider klanu DR#

Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 136
Punktów :   

Re: Zmiany w klanie 23.01.2010

@ szwedzik:
Odkąd zrobiłem forum, klan nie stoi w miejscu, namowilem 3 osoby które nie miały steama, a była propozycja żeby były w pierwszym składzie. Teraz cały pierwszy skład ma steam i gracze mają 16+. Pochwal sie ile ty namowiles osob. Treningu nie ma sensu robic jak jeden przyjdzie bez głosu, drugi bez mikrofonu, trzeci nie zna taktyk, czwarty je olewa, a piąty siedzi na innym serwerze bo ma fajne staty i nie bede teraz sie odrywał z gry. To ja nie pójde i nie czepne przez łeb żeby sie ogarnął, nie bedzie niańczył jak małe dzieci, tylko niech sie sami ogarną, zresztą to już chyba nie aktualne, a przypomne że nie ja ich wziąłem do klanu tylko byli tu już zanim ja wstąpiłem. Selekcje zapowiedziałem, przeprowadził szpaku, ale mu nie wyszło bo nagle sie okazało że nie miał serwera więc "zapożyczył" publiczny serwer i nałożył na niego hasło. Nie wiedział co zrobić a ludzie czekali to chciał podratować sytuacje i chociaż na 10 minut chciał serwer. 10 minut to jednak za mało, szkoda, bo dobry gracz, ale to juz też nieaktualne. Drugi raz selekcji nie ma sensu robić. Nowe osoby które będą chciały dołączyć do klanu i będą spełniały wymagania, będą składać podanie do drugiego składu. Pierwszy skład zamknięty. I to ty sie czepiasz byle gówna, robisz zamieszanie niepotrzebne. Powywalam uprawnienia do działów niepotrzebnym osobom, taktyki jak mówiłeś masz, serwer załatwie, to tylko żebyście przyszli na ten pierwszy ogarnięty trening to by było na tyle

To jest dział "ogłoszenia" a nie "team say" Termin treningu do uzgornienia. Temat zamknięty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.innominata.pun.pl www.methax.pun.pl www.ronh.pun.pl www.inkwizycja.pun.pl www.pytam.pun.pl